Novinky

Do naší rodiny přibyl nový člen! Renault Master L2H2. Od teď můžeme převážet i větší věci na jeden zátah! A ty rozměry! 1,8 metru výška, 1,7 šířka a 3 metry délka. Volejte a objednejte si převoz po Praze již dnes!

Potřebujete převézt pár věcí dodávkou a nechcete řešit zbytečné formality? Zavolejte nám! U nás pořídíte dodávku s řidičem za nižší cenu než samotné zapůjčení dodávky. Navíc se vyhnete vysoké kauci a papírování, neřešíte vyzvednutí či vrácení vozidla a s nákladem Vám rádi pomůžeme. S námi znáte cenu převozů vždy předem. Zdarma máte k dispozici...

Naše služby si můžete objednat každý den od 6:00 do 22:30. V případě domluvy předem jsme schopni zabezpečit přepravu i před či po otevíracích hodinách. Velice oblíbené u našich klientů jsou svátky, večery a víkendy. Nemusíte si na převozy brát dovolenou, rádi se Vám maximálně přizpůsobíme.

V ceně jakéhokoli převozu je přistavení vozů kdekoli zdarma. K dispozici je bezplatní využití rudlu na lehkou manipulaci, stěhovacích popruhů a 2 bedýnek na stěhování (dle předešlé domluvy).