Novinky

Rádi bychom Vás informovali, že z časových důvodů se e-mailovým poptávkám věnujeme až ve večerních hodinách. V případě, že potřebujete převoz/ nákladní taxi v ten samý den, prosím kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 733 114 428. Děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám radostné prožití vánočních svátků, úspěšný vstup do nového roku a mnoho osobních i pracovních úspěchů.

Od 20.12.2019 do 26.12.2019 jsme rozdali dovolené a tak nebudou převozy přes nás v tomto termínu možné. Od 27.12.2019 opět jedeme na plné obrátky.

Vždy, když převážíme nábytek z obchodních domů, lidé nám děkují a říkají, že na přepravu z obchodu by museli čekat i dva týdny🧐🤨. Nečekejte a zavolejte nám!

V průběhu naší krátké působnosti na trhu dopravy jsme si vybudovali pár 🤝 dlouhodobých spoluprací, kterých si nesmírně vážíme. Jedním z našich nejdelších partnerů je firma🔝💡 Svítící písmena, které alespoň trochu pomáháme, aby například budoucí manželé měli své svatební dekorace ⏰ včas na místě.

Jako jednu z doplňkových služeb nabízíme i montáž nábytku 👷‍♂️🛠️⚒️. Ideální kombinace! Vaše objednané zboží rádi vyzvedneme, přivezeme přímo domů a následně složíme🔧⛏️! Vše v jednom a hlavně, bez starostí!✔️😏

Za poslední dobu jsme obdrželi pár moc hezkých recenzí a doporučení. Přečíst si je můžete zde, na facebooku nebo přímo na googlu nebo seznamu (firmy.cz). Z každé jedné máme upřímnou radost. 😊

Založili jsme i facebook stránku, abysme byli "více na očích". Budeme rádi za každý like, recenzi či fotografii, kterou rádi přidáme na náš profil.

Do naší rodiny přibyl nový člen! Renault Master L2H2. Od teď můžeme převážet i větší věci na jeden zátah! A ty rozměry! 1,8 metru výška, 1,7 šířka a 3 metry délka. Volejte a objednejte si převoz po Praze již dnes!