Novinky

Od 1.9.2020 měníme pracovní dobu. Stále jsme tu pro Vás každý den včetně svátků a večerů. Startujeme naše vozy o 08:00. Poslední zakázku je možné realizovat o 21:00. V případě zájmu o telefonickou objednávku volejte od 09:00.

Vozový park

11.07.2020

Mnoho z Vás se ptá na rozměry našich dodávek. Právě proto jsme se rozhodli, že na naše webové stránky přidáme záložku "vozový park", kde si můžete prohlédnout přesné rozměry našich dodávek.

Potřebujete převézt pár věcí dodávkou a nechcete řešit zbytečné formality? Zavolejte nám! U nás pořídíte dodávku s řidičem za nižší cenu než samotné zapůjčení dodávky. Navíc se vyhnete vysoké kauci a papírování, neřešíte vyzvednutí či vrácení vozidla a s nákladem Vám rádi pomůžeme. S námi znáte cenu převozů vždy předem. Zdarma máte k dispozici...

Nové fotky

24.02.2020

Další fotky naší práce. Využijte naše služby, rádi Vám převezeme co potřebujete. Ceny od 550 Kč za převoz. Přistavení vozu a čekací doba 15 minut v ceně převozu. Rádi vám půjčíme rudl zdarma a zabezpečíme věci pevnými popruhy.

Rádi bychom Vás informovali, že z časových důvodů se e-mailovým poptávkám věnujeme až ve večerních hodinách. V případě, že potřebujete převoz/ nákladní taxi v ten samý den, prosím kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 733 114 428. Děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám radostné prožití vánočních svátků, úspěšný vstup do nového roku a mnoho osobních i pracovních úspěchů.

Od 20.12.2019 do 26.12.2019 jsme rozdali dovolené a tak nebudou převozy přes nás v tomto termínu možné. Od 27.12.2019 opět jedeme na plné obrátky.

Vždy, když převážíme nábytek z obchodních domů, lidé nám děkují a říkají, že na přepravu z obchodu by museli čekat i dva týdny🧐🤨. Nečekejte a zavolejte nám!

V průběhu naší krátké působnosti na trhu dopravy jsme si vybudovali pár 🤝 dlouhodobých spoluprací, kterých si nesmírně vážíme. Jedním z našich nejdelších partnerů je firma🔝💡 Svítící písmena, které alespoň trochu pomáháme, aby například budoucí manželé měli své svatební dekorace ⏰ včas na místě.