Novinky

Přečtěte si jako první, co je nového

Od 1.10.2021 měníme pracovní dobu. Stále jsme tu pro Vás každý den včetně svátků a večerů. Startujeme naše vozy o 10:00. Poslední zakázku je možné realizovat ve 20:00. V případě zájmu o telefonickou objednávku volejte od 10:00.

Hledáte nákladní taxi i přes svátek? Máme dobrou zprávu! Jsme tu pro Vás i v průběhu Dne věrozvěstů Cyrila a Metoděje (5.7) a Dne upálení mistra Jana Husa (6.7.).

Hledáte převoz věcí na dnes? Zradila Vás jiná doprava a Vy nevíte, co dělat? Zavolejte nám na +420 733 114 428. Převozy na ten samý dnes řešíme telefonicky kvůli naléhavosti, proto neváhejte a volejte. V případě volných kapacit jsme schopni přistavit dodávku do 1 hodiny.

Naše služby si můžete objednat každý den od 10:00 do 20:00. V případě domluvy předem jsme schopni zabezpečit přepravu i před či po provozních hodinách. Velice oblíbené u našich klientů jsou svátky, večery a víkendy. Nemusíte si na převozy brát dovolenou, rádi se Vám maximálně přizpůsobíme.

Převoz zajišťujeme i mimo okres! Termíny na nejbližší dny se rychle plní, proto neváhejte a objednejte si nákladní taxi/ převoz ještě dnes! Rádi Vám poskytneme převoz i mimo okres.
Volejte +420 733 114 428.

Našli jste v bazaru nábytek, který chcete, ale nevíte, jak ho dostat domů? Objednejte si Nákladní taxi. Střetneme se na místě nakládky a převezeme nábytek až k Vám domů. Potřebujete pouze dopravu? Není problém. Máme nejlepší ceny v Praze a okolí. Potřebujete pomoc s naložením a vyložením od našich řidičů? Taky žádný problém. Napište nám e-mail,...

Přidali jsme do sekce "Recenze" pár nových hodnocení našich zákazníků. Doufáme, že i Vás přesvědčí, že Nákladní taxi Praha je ideální partner ve světe dodávkové přepravy. Děkujeme všem za důvěru.

Nové fotky

20.12.2020

Další fotky naší práce. Využijte naše služby, rádi Vám převezeme co potřebujete. Ceny od 550 Kč za převoz. Přistavení vozu a čekací doba 15 minut v ceně převozu. Rádi vám půjčíme rudl zdarma a zabezpečíme věci pevnými popruhy.