Novinky

Nové fotky

24.02.2020

Další fotky naší práce. Využijte naše služby, rádi Vám převezeme co potřebujete. Ceny od 550 Kč za převoz. Přistavení vozu a čekací doba 15 minut v ceně převozu. Rádi vám půjčíme rudl zdarma a zabezpečíme věci pevnými popruhy.

Rádi bychom Vás informovali, že z časových důvodů se e-mailovým poptávkám věnujeme až ve večerních hodinách. V případě, že potřebujete převoz/ nákladní taxi v ten samý den, prosím kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 733 114 428. Děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám radostné prožití vánočních svátků, úspěšný vstup do nového roku a mnoho osobních i pracovních úspěchů.

Od 20.12.2019 do 26.12.2019 jsme rozdali dovolené a tak nebudou převozy přes nás v tomto termínu možné. Od 27.12.2019 opět jedeme na plné obrátky.

Vždy, když převážíme nábytek z obchodních domů, lidé nám děkují a říkají, že na přepravu z obchodu by museli čekat i dva týdny🧐🤨. Nečekejte a zavolejte nám!

V průběhu naší krátké působnosti na trhu dopravy jsme si vybudovali pár 🤝 dlouhodobých spoluprací, kterých si nesmírně vážíme. Jedním z našich nejdelších partnerů je firma🔝💡 Svítící písmena, které alespoň trochu pomáháme, aby například budoucí manželé měli své svatební dekorace ⏰ včas na místě.

Jako jednu z doplňkových služeb nabízíme i montáž nábytku 👷‍♂️🛠️⚒️. Ideální kombinace! Vaše objednané zboží rádi vyzvedneme, přivezeme přímo domů a následně složíme🔧⛏️! Vše v jednom a hlavně, bez starostí!✔️😏

Za poslední dobu jsme obdrželi pár moc hezkých recenzí a doporučení. Přečíst si je můžete zde, na facebooku nebo přímo na googlu nebo seznamu (firmy.cz). Z každé jedné máme upřímnou radost. 😊

Založili jsme i facebook stránku, abysme byli "více na očích". Budeme rádi za každý like, recenzi či fotografii, kterou rádi přidáme na náš profil.