Novinky

Našli jste v bazaru nábytek, který chcete, ale nevíte, jak ho dostat domů? Objednejte si Nákladní taxi. Střetneme se na místě nakládky a převezeme nábytek až k Vám domů. Potřebujete pouze dopravu? Není problém. Máme nejlepší ceny v Praze a okolí. Potřebujete pomoc s naložením a vyložením od našich řidičů? Taky žádný problém. Napište nám e-mail,...

Přidali jsme do sekce "Recenze" pár nových hodnocení našich zákazníků. Doufáme, že i Vás přesvědčí, že Nákladní taxi Praha je ideální partner ve světe dodávkové přepravy. Děkujeme všem za důvěru.

Nové fotky

17.12.2020

Další fotky naší práce. Využijte naše služby, rádi Vám převezeme co potřebujete. Ceny od 550 Kč za převoz. Přistavení vozu a čekací doba 15 minut v ceně převozu. Rádi vám půjčíme rudl zdarma a zabezpečíme věci pevnými popruhy.

I v nouzovém stavu pro Vás rádi zajistíme převoz nábytku, spotřebičů a jiných věcí přes všední dny, víkendy, večery i svátky (08:00 - 21:00).

Od 1.9.2020 měníme pracovní dobu. Stále jsme tu pro Vás každý den včetně svátků a večerů. Startujeme naše vozy o 08:00. Poslední zakázku je možné realizovat o 21:00. V případě zájmu o telefonickou objednávku volejte od 09:00.

Vozový park

11.07.2020

Mnoho z Vás se ptá na rozměry našich dodávek. Právě proto jsme se rozhodli, že na naše webové stránky přidáme záložku "vozový park", kde si můžete prohlédnout přesné rozměry našich dodávek.

Potřebujete převézt pár věcí dodávkou a nechcete řešit zbytečné formality? Zavolejte nám! U nás pořídíte dodávku s řidičem za nižší cenu než samotné zapůjčení dodávky. Navíc se vyhnete vysoké kauci a papírování, neřešíte vyzvednutí či vrácení vozidla a s nákladem Vám rádi pomůžeme. S námi znáte cenu převozů vždy předem. Zdarma máte k dispozici...