Novinky

Přečtěte si jako první, co je nového

Od 1.10.2021 měníme pracovní dobu. Stále jsme tu pro Vás každý den včetně svátků a večerů. Startujeme naše vozy o 10:00. Poslední zakázku je možné realizovat ve 20:00. V případě zájmu o telefonickou objednávku volejte od 10:00.

Hledáte nákladní taxi i přes svátek? Máme dobrou zprávu! Jsme tu pro Vás i v průběhu Dne věrozvěstů Cyrila a Metoděje (5.7) a Dne upálení mistra Jana Husa (6.7.).

Hledáte převoz věcí na dnes? Zradila Vás jiná doprava a Vy nevíte, co dělat? Zavolejte nám na +420 733 114 428. Převozy na ten samý dnes řešíme telefonicky kvůli naléhavosti, proto neváhejte a volejte. V případě volných kapacit jsme schopni přistavit dodávku do 1 hodiny.

Naše služby si můžete objednat každý den od 10:00 do 20:00. V případě domluvy předem jsme schopni zabezpečit přepravu i před či po provozních hodinách. Velice oblíbené u našich klientů jsou svátky, večery a víkendy. Nemusíte si na převozy brát dovolenou, rádi se Vám maximálně přizpůsobíme.

Převoz zajišťujeme i mimo okres! Termíny na nejbližší dny se rychle plní, proto neváhejte a objednejte si nákladní taxi/ převoz ještě dnes! Rádi Vám poskytneme převoz i mimo okres.
Volejte +420 733 114 428.

Našli jste v bazaru nábytek, který chcete, ale nevíte, jak ho dostat domů? Objednejte si Nákladní taxi. Střetneme se na místě nakládky a převezeme nábytek až k Vám domů. Potřebujete pouze dopravu? Není problém. Máme nejlepší ceny v Praze a okolí. Potřebujete pomoc s naložením a vyložením od našich řidičů? Taky žádný problém. Napište nám e-mail,...

Přidali jsme do sekce "Recenze" pár nových hodnocení našich zákazníků. Doufáme, že i Vás přesvědčí, že Nákladní taxi Praha je ideální partner ve světe dodávkové přepravy. Děkujeme všem za důvěru.