Novinky

Přečtěte si jako první, co je nového

Převoz zajišťujeme i mimo okres! Termíny na nejbližší dny se rychle plní, proto neváhejte a objednejte si nákladní taxi/ převoz ještě dnes! Rádi Vám poskytneme převoz i mimo okres.
Volejte +420 733 114 428.

Našli jste v bazaru nábytek, který chcete, ale nevíte, jak ho dostat domů? Objednejte si Nákladní taxi. Střetneme se na místě nakládky a převezeme nábytek až k Vám domů. Potřebujete pouze dopravu? Není problém. Máme nejlepší ceny v Praze a okolí. Potřebujete pomoc s naložením a vyložením od našich řidičů? Taky žádný problém. Napište nám e-mail,...

Naše služby si můžete objednat každý den od 8:00 do 21:00. V případě domluvy předem jsme schopni zabezpečit přepravu i před či po provozních hodinách. Velice oblíbené u našich klientů jsou svátky, večery a víkendy. Nemusíte si na převozy brát dovolenou, rádi se Vám maximálně přizpůsobíme.

Přidali jsme do sekce "Recenze" pár nových hodnocení našich zákazníků. Doufáme, že i Vás přesvědčí, že Nákladní taxi Praha je ideální partner ve světe dodávkové přepravy. Děkujeme všem za důvěru.

Nové fotky

17.12.2020

Další fotky naší práce. Využijte naše služby, rádi Vám převezeme co potřebujete. Ceny od 550 Kč za převoz. Přistavení vozu a čekací doba 15 minut v ceně převozu. Rádi vám půjčíme rudl zdarma a zabezpečíme věci pevnými popruhy.

I v nouzovém stavu pro Vás rádi zajistíme převoz nábytku, spotřebičů a jiných věcí přes všední dny, víkendy, večery i svátky (08:00 - 21:00).

Od 1.9.2020 měníme pracovní dobu. Stále jsme tu pro Vás každý den včetně svátků a večerů. Startujeme naše vozy o 08:00. Poslední zakázku je možné realizovat o 21:00. V případě zájmu o telefonickou objednávku volejte od 09:00.

Vozový park

11.07.2020

Mnoho z Vás se ptá na rozměry našich dodávek. Právě proto jsme se rozhodli, že na naše webové stránky přidáme záložku "vozový park", kde si můžete prohlédnout přesné rozměry našich dodávek.