Dlouhodobá spolupráce

Jsme spolehlivý partner ve světe dodávkové autodopravy.

Spolupráce s firmami

Dlohodobá spolupráce
Dlohodobá spolupráce

Víte, že máte zboží, které je potřeba rozvést do více prodejen po Praze a okolí? Rádi přebereme zboží ve Vašem velkoskladu.

Za posledních pár měsíců jsme navázaly spolupráci s několika firmami, kterým pravidelně zabezpečujeme přepravu jejich zboží. 

Co pravidelně přepravujeme?

  • Nábytek na výstavy a jiné promo akce
  • Pravidelné závozy zboží do obchodů/ prodejen
  • Nábytek, nápoje a jiné zboží na food festivaly/ trhy
  • Vína a jiné nápoje z Moravy
  • Jiné

Výhodou jsou ceny, které Vám velká firma nenabídne. Spolupráce funguje na pravidelné bázi. Převoz musí být realizován minimálně 2-krát do měsíce po dobu 6 měsíců. Možnost vystavení FA se splatností až 14 dnů!

Důležité informace: děláme pouze dodávkové převozy s dodávkami do 3,5 tuny. 

spolupráce s 


Nezávazná poptávka

Jste firma a hledáte vhodného partnera ve světe přepravy? Kontaktujte nás! I když máme základu v Praze, pro zboží chodíme na Moravu, k německým i polským hranicím. Následně zboží rozvážíme hlavně po Praze a okolí. Napište nám a dohodnete podrobnosti.

Služby: převoz vína z Moravy, převoz věci na farmářské trhy, převoz věcí na food festivaly,  odvoz věci na farmářské trhy, odvoz věcí na food festivaly, dlouhodobá spolupráce s firmami, přeprava pro firmy, autodoprava pro firmy, přeprava pro velkosklady, autodoprava pro velkosklady, dodávková přeprava pro firmy, spolupráce přeprava